ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

5 جذابیت برتر ساحل بوفوت در سامویی تایلند+تصاویر

یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 15:55

5 جذابیت برتر ساحل بوفوت:

1.مزرعه کروکودیل های ساموئی: مزرعه کروکودیل های ساموئی در بوفوت مکانی شگفت انگیزی برای تماشای آرواره ها و پنجه های تایلند است. کروکودیل های سیامی، سوسمار آمریکایی، کروکودیل آب شور، مار ها، انواع مارمولک ها ، میمون ها وبرخی  حیوانات دیگر ساکن این مزرعه هستند. مزرعه کروکودیل های ساموئی به وسعت 8000 کیلومتر نزدیک فرودگاه ساموئی در شش کیلومتری شرق دهکده ماهیگیران بوفوت واقع شده است. هر روزه از ساعت 12.00 تا 17.00 نمایش های هیجان انگیزمارها و سوسمارها برای سرگرم کردن تماشاچیان اجرا می شود. در طول این برنامه تماشاچیان شاهد گذاشتن سر مجری بی پروا در میان آرواره های باز کروکودیل  و بوسیدن سر شاه کبری توسط استاد مارگیر می باشند. این نکته را فراموش نکنید که مانند همه ی مراکز نگهداری حیوانات وحشی، آموزش و نگهداری  کروکودیل ها در نظر بعضی از مردم سنگ دلانه به نظر می آید اما شما خود باید قضاوت کنید. ساعت کار 10.. تا 18.00

2. کارتینگ ساموئی: کارتینگ ساموئی از سال 1993 باز گشایی شده و شامل 500 متر مسیر علامت گذاری شده با تایرهای قدیمی به رنگ قرمز و سفید است. کارتینگ ساموئی مجهز به سه مدل ماشین کارتینگ است: مدل 5.5HP مناسب برای تازه کارها و کودکان با حد اکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت، مدل 13 HP برای کسانی که تجربه ی کارتینگ را قبلا داشته اند با حداکثر سرعت 75 کیلومتر بر ساعت و مدل 25HP برای هیجان طلبان و کسانی که می خواهند راننده فرمول 1 بشوند با حد اکثر سرعت 125 کیلومتر بر ساعت. قیمت برای هر 10 دقیقه بسته به نوع ماشین 700،600 و 1000 بات  می باشد. در کارتینگ ساموئی  همچنین فضای خنک و زیبایی با انواع نوشیدنی و میان وعده تهیه دیده شده تا انتظار برای کسانی که سواری نمی کنند شیرین شود.ساعت کاری هرروز 09.00 تا 12.00.

3.باشگاه تیر اندازی ساموئی: باشگاه تیر اندازی ساموئی مکان مناسبی برای تازه کارها و افراد با تجربه ی تیر اندازی است تا مهارت های خود را در سر هم کردن اسلحه، پر کردن آن، نشانه گیری و تیر اندازید زیر نظر دقیق معلم تیراندازی بیازمایند. متقاضیان بعد از یاد گیری قوانین اولیه ایمنی و یاد گرفت با طرز کار کرد اسلحه در خواستی می توانند نوع هدفشان را نیز انتخاب کنند. مربی در طول تیر اندازی در کنار متقاضی حاضر است و نقش دسیار را ایفا می کند. از کالیبر22تا کلت 9میلیمتری یا شاتگان مگنوم44 همه نوع اسلحه در اختیار متقاضیا قرار داده می شود تا حد اکثر رضایتشان جلب شود. نوشیدنی و میان وعده در کافه ی باشگاه تیر اندازی موجود است. ساعت کار 10.00تا 18.00.

4.کلوپ فوت گلف ساموئی: بازی فوت گلف امروزه در سراسر جهان در حال محبوب شدن است و در تایلند تعداد زیادی طرفدار دارد.بازی به سادگی از ترکیب فوتبال و گلف به وجود آمده و میتوان به صورت گروهی آن را بازی کرد کافیست فقط با استفاده از پا توپ فوتبال را در سوراخ های مخصوص جای دهید. با وجود آب وهوای استوایی تایلند، چمن سبز و سایه درختان نارگیل این ورزش با اعضای خانواده لذت و شادی فراوان را به همراه می آورد. همچنین با گل کردن توپ در چاله های شماره 11 و 18 نوشیدنی رایگان دریافت می کنید. ساعت کار هر روزه 10.00 تا 18.00.

5.کلوپ گلف تپه های بوفوت: این کلوپ گلف در سال 2006 افتتاح شده و توسط یکی از مجرب ترین طراحان زمین گلف طراحی شده است به طوری که برای تازه کار ها و همچنین افراد ماهر سرگرم کننده باشد. محیط این کلوپ گلف کاملا صمیمانه است و برای ورود نیازی به لباس خاص یا رسمی نیست. در کلوپ گلف تپه های بوفوت انواع وسایل بازی با کیفیت بالا اجاره داده می شود و سالن کلوب مکان مناسبی برای صحبت در مورد تجارب گلف و صرف غذا می باشد.قیمت کورس همراه با وسایل کامل 1700 بات می باشد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید