ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

تفریحات و دیدنی های ساحل لامای در سامویی تایلند + تصاویر

یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 15:48

1. بوکس تایلندی در لامای: مدرسه و سالن مسابقات موی تای در ساحل لامای یکی از دیگر جذابیت های توریستی است. با این حال از این باشگاه کمتر از باشگاه مشابه آن در ساحل چاونگ استقبال شده است. مسابقات هر شنبه ساعت 21.00 برگزار می شود.برای کسانی که علاقه دارند محل پیدایش این ورزش را ببینند یکی از قدیمی ترین ورزشگاه های  موی تای در ساحل لامای واقع شده که تاریخ مفصلی از پیدایش این ورزش بازگو می کند.

2.سنگهای روی هم ایستاده ِساحل لامای در ساموئی: سنگهای روی هم ایستاده ِساحل لامای روی تپه ای در ارتفاعات ساحل لامای واقع شده است. در واقع باید با مقداری سختی خود را به این پدیده ی طبیعی نادر برسانید اما چشم انداز فوق العاده ی این بلندی ارزش این تلاش را دارد. این شیب تند گلی را باید یا با دوچرخه های مخصوص یا با ماشین و یا تحت شرایط خاص پیاده طی کرد. پیاده روی 20 دقیقه به طول می انجامد اما سراسر مسیر ایستگاه هایی برای رفع خستگی وجود دارد.

3. معبد پاگودا خاو چدی ساحل لامای در ساموئی: این بنا در واقع گنبدی طلای به سبک سیریوی جایا، شهری در اندونزی، واقع در بالای تپه لایم است. و از بالای این تپه می توان اقصی نقاط سرزمین اصلی را از بالا مشاهده کرد. این مکان بیشک زیبا ترین غروب را در کل جزیره ساموئی دارد. با ادقام کمی سواری ماشین ای تی وی و شنا،می توانید یک روز لذت بخش را دور از هیاهوی توریست ها بگذرانید و در نوک تپه  بنشینید و زیباترین غروب آفتاب را تماشا کنید.

4.هوآ تانون ساموئی: هوآ تانون منطقه ای از ساحل نامیده میشود که آخرین باز ماندگان صنعت ماهیگیری قدیمی ساموئی آنجا یافت میشوند و در کنار آن دهکده ی مسلمانان وجود دارد که با گذری از آن میتوان مشاهده کرد زندگی مردم جزیره قبل از هجوم توریست ها چگونه بوده است. ماهیگیران به سبک دلربایی قایق های خود را نقاشی کرده اند، درست مانند مغازه های ماهی فروشیشان؛ همچنین تعداد کمی رستوران دریایی در ساحل وجود دارد که در آنها طعم واقعی غذای مردم ساموئی را با کمترین قیمت ممکن می توان امتحان کرد.

5. لیم سور پاگودا ساموئی: لیم سور پاگودا ساختمان مذهبیی به سبک چینی است که در شمالی ترین لبه ی جزیره ساموئی قرار دارد؛ یک ساختمان طلایی که در زیر نور خورشید می درخشد و زیبایی حیرت انگیزی در کنار رنگ آبی آسمان به نمایش می گذارد. ورودی این بنا با دو مجسمه ی جنگجوی بزرگ با شمشیر های عظیم الجثه،لباس های رنگارنگ و صورت های ترسناک محافظت می شود. این یکی از بهترین نقاط برای گرفتن عکس است در واقه اگر آب و هوا با شما یاری کند و روز آفتابی باشد می توانید بهترین عکس سفر خود را در این نقطه بگیرید.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید