ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

تفریحات ساحل چاونگ سامویی+ تصاویر

شنبه, 18 دی 1395 ساعت 22:23

ساحل چاونگ پر طرفدار ترین ساحل جزیره ساموئی است و همچنین بلند ترین نوار ساحلی را در کل جزیره دارد که شامل هفت کیلومتر ساحل با شن های سپید و آب زلال است. جزیره ساموئی از ساحل چاونگ به توسعه صنعت گردشگری خود پرداخت و به همین دلیل این ساحل نقطه ی شروع و توسعه یافته ترین و پرطرفدار ترین ساحل در جزیره است. 

1. معبد وات خاوهاژوک: این معبد اثر جای پای بودا وجود دارد، که در جزیره ی دیگری وجود ندارد پس جزو مکانهاییست که نمی شود به راحتی از آن گذشت چون یک اثر مقدس از بوداست. معبد شامل یک گنبد طلایی و کلکسیونی از مجسمه های زیباست و مانند همه ی معابد تایلند محل آرامیست که می توان در آن چند ساعتی از همه ی صدا ها و شلوغی دور بود. معبد وات خاوهاژوک در بالای په ای با 90 متر ارتفاع است که از آن بالا چشم انداز زیبایی در اتظار شماست کافیست چند لحظه در لبه ی تپه استراحت کنید؛ فرود گاه، هواپیما های در حال فرود یا پرواز، جزیره پنگان، جزیره تااو، جزیره سام، جزیره لوم نوی، جزیره تااو پون، جزیره فان جایی که مجسمه ی بودای بزرگ قرار دارد، خود بودای بزرگ ، یک غروب زیبا و بسیاری دیدنی های دیگر از آنجا کاملا مشخص است. ساعت کار معبد وات خاوهاژوک از 8.00 تا 18.30 میباشد.

2.باشگاه گلف دیوانه: باشگاه گلف دیوانه محلیست برای بازی گلف کودکان و بزرگ تر ها، که در زمینی تمیز و زیبا واقع شده و دارای کورس های متعدد گلف است مانند انواع مارپیج ها، سر بالایی ها و سرازیری ها تا زدن توپ از میان دهان یک ببر خروشان یا یک کروکودیل. بازی های دیگری مانند بیلیارد و فوتبال دستی، تلویزیون و کافی شاپ برای پدر و مادر ها و کسانی بازی نمیکنند وجود دارد تا همه از گذراندن وقت در باشگاه گلف دیوانه لذت ببرند. کودکان از ساعت 11.00 تا18.00 شامل تخفیف می شوند.

3.بانجی جامپینگ ساموئی: بانجی جامپینگ یکی از فعالیت هاییست که آدرنالین خون و ضربان قلب شما را به شدت افزایش می دهد. سقوط آزاد از بالای منظره ی بهشت ساموئی یکی از شاد ترین تجربه های سفر به ساموئی است. قابل ذکر است که این کلوپ بانجی جامپینگ از زمان آغاز کار خود 100% امنیت داشته وبه بیشتر از 50.000 مشتری راضی سرویس ارائه کرده است. ارتفاع سکوی پرش 50 متر و انواع پرش مانند پرش از پشت، دویدن و پریدن و... مجاز و عمیق ترین استخر شنا در تایلند جنوبی به عمق 3.5 در این کلوپ واقع شده است.

4.کلاس آشپزی تایلندی در ساموئی: آیا دلتان میخواهد وقتی به خانه بر می گردید و با خود سوغات مخصوصی برگردانید و

 مردم را تحت تاثیر قرار دهید؟ نه این موضوع راجع به تی شرت های ارزان و خرده ریز های معمول نیست،  در مورد مهارت آشپزی تایلندی است. کاملا مقرون به صرفه است اگر به کلاس آشپزی تایلندی با قیمت پایین سر بزنید و مهارت تهیه یک غذای جدید و خوش طعم را که در کمترین زمان آماده میشوند ، فرا بگیرید. این کلاس در بزرگترین هتل ساموئی هتل soi colbriاز سال 1999 دوبار در روز در ساعات 11.00 و 16.00 برگزار می شود.

5. باشگاه تیر اندازی ساموئی:  این باشگاه شامل تیر اندازی با طیف وسیعی از سلاح ها میشود از هفت تیر گرفته تا کلت اتوماتیک، شاتگان، کلاشینکف AK47 و تمتم انواع مختلف سلاح که بشود در منطقه یافت. باشگاه تیر اندازی ساموئی توسط تیم حرفه ای اداره و بر آن نظارت کامل می شود و امنیت اولویت این باشگاه تیر اندازی است. طرفداران تیر اندازی در بدو ورود سلاح و هدف مورد نظر خود را انتخاب می کنند و با معلم شخصی خود که وظیفه ی پر کردن تفنگ را نیز دارد به محل تیر اندازی می روند. اگر به حال هوای تیر اندازی و بوی باروت علاقه دارید این باشگاه مطمئن را از دست ندهید. ساعت کار هر روز از 9.00 تا 20.00 می باشد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید