ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

وضعیت اقتصادی کشور فرانسه

چهارشنبه, 15 آذر 1396 ساعت 19:28

وضعیت اقتصادی کشور فرانسه
کشور فرانسه یکی از کشور هایی است که دارای تاریخ پر فراز و نشیب بوده و در از نظر اقتصادی پر تکاپو بوده ولی بر خلاف گذشته پر افتخارش , اکنون دارای جایگاه بیست و یکم است. جلب توجه کشور های صنعتی برای سرمایه گذاری و گرفتن وام و ایجاد بدهی , از مشکلات و چالش هایی است که در زمینه اقتصادی , کشور فرانسه را درگیر خود کرده است. با تمام این حرف ها , فرانسه توانسته رتبه ششم را در رده بندی اقتصاد جهانی کسب کند و همواره آن را حفظ کرده است , این موضوع امری مهم در سطح بین الملل بوده و در این بحران های مالی که گریبان گیر بسیاری از کشور هاست , واقعا جای تحسین دارد , اما همانند سایر کشور , این کشور نیز دارای نقاط ضعفی می‌ باشد.
آمار نشان داده است رشد مالی و اقتصادی در 10 سال گذشته بسیار کم و تقریبا برابر با صفر بوده در عین حال دولت مردان این کشور بیان می کنند شرایط مالی و اقتصادی کشور کاملا تحت کنترل بوده و مناسب و خوب می باشد. شاید این حرف به این دلیل است که فرانسه تجربیات مختلفی را در حوزه اقتصادی , در طول سال های گذشته کسب کرده است و هرگز زمین نخورده و حتی از شرایط خیلی سخت و بحرنجی به وضعیت مناسبی رسیده است. از این رو می توان گفت نباید نگران تعطیلی برخی از شرکت ها و کارخانه ها در فرانسه بود چرا که باری دیگر با قدرت بیشتری باز خواهند گشت در عین حال اکثر کارخانه ها و شرکت های فرانسوی فعال و سرپا بوده و صادرات خود را ادامه می دهند.
اما برخی از ضعف های این کشور باعث شده مردم کمی نگران آینده خود و کشور باشند , هر چند که مشکلی در شرایط فعلی فرانسه وجود ندارد اما رشد اقتصادی این کشور بسیار آهسته و کند می باشد , تعطیلی چندین کارخانه , افزایش نرخ بیکاران تخم بد بینی را در دل مردم این کشور کاشته است. اما شایان ذکر است که دولت فرانسه برای حل ایت مشکلات تلاش فراوانی می کند و سعی دارد شرایط کار و تحصیل را برای جوانان فراهم کند.

برای مشاهده تور فرانسه کلیک کنید.

برای مشاهده تور لحظه آخری کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط و قیمت تورها با توریاب همراه باشید....

برای ارسال نظر وارد سایت شوید