ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

معرفی شهر باکو

جمعه, 07 مهر 1396 ساعت 22:02

باکو بزرگ ترین شهر کشور آذربایجان ، و پایتخت این کشور می باشد. این دارای بندر بزرگ و معروفی است که هم زیبایی خاصی به شهر بخشیده و هم باعث افزایش رونق اقتصادی شهر شده است. اقصاد باکو به دلیل وجود چاه های نفت فراوان و دریای خرز بسیار قوی بوده و کیفیت زندگی در این شهر بالا است.

امکانات داخل شهری از جمله اجرا های زنده موسیقی و رقص در سواحل ، پارک های ساحلی ریبا ، بزرگ و مجلل ، سالن های اپرا و نمایش تئاتر باعث رضایت مندی شهروندان و مسافران شده است.

یکی از جاذبه های این شهر ، حفظ دو سبک سنتی و مدرن زندگی در کنار هم است. وقتی در خیابان های باکو قدم می زنید برترین تکنولوژی ها ، معماری ترکیب شده از هنر اروپاییان و آسیاییان ، ساختمان های سر به فلک کشیده ، ماشین های مدل بالا و لوکس را می بینید ، اما وقتی که به بخش هایی از شهر می رسید ساختمان ها و عماراتی را خواهید دید که بسیار زیبا بوده و شاید صد ها سال قدمت داشته باشند. نام برخی از این آثار در ینسکو ثبت شده و بخشی از میراث فرهنگی دنیا شمرده می شوند.

جمعیت این کشور روز به روز رو به افزایش است چا که کسب اقامت و پناهندگی در این کشور بسیار آسان تر از سایر کشور ها می باشد.

شهر باکو که یکی از بهترین شهر های آذربایجان است. این شهر داستان ها و آثار بسیاری را در دل خود جای داده است.کاخ شیروان شاه با تمامی حوادث تلخ و شیرینش ، برج دختر با قصه های عجیب غریب و جذابش در این شهر قرار داشته و حفظ شده اند.

آب و هوای این شهر بسیار دل پذیر و مطبوع بوده و هر چهار فصل زمان مناسبی برای سفر به شهر باکو می باشد اما اگر خیلی سرمایی هستید بهتر است در فصل زمستان به این شهر سفر نکنید چرا که  در زمستان هوا کمی می شود.

برای مشاهده تور باکو کلیک کنید.

برای مشاهده تور لحظه آخری کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط و قیمت تورها با توریاب همراه باشید....

 

 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید