ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

عظیم الجثه ترین برج های جهان کدامند

شنبه, 11 دی 1395 ساعت 17:53

علاقه مندی به پدیده های عجیب و غریب و خارق العاده همیشه در وجود همه ی انسان ها وجود داشته ، همگی ما دوستداریم عجیب ترین های دنیای اطرافمان را بشناسیم و بدانیم در این دنیای شگفت انگیز چه چیزهایی خارج از حیطه طبیعی که ما انتظار داریم به وقوع می پیوندد.
در این مقاله ما به عظیم الجثه ترین برج ها در جهان می پردازیم و شما را با این ابر برج ها آشنا می کنیم.

برج های دوقلوی خورشیدی امارات
این برجها با ارتفاع 145 متر در ابوظبی امارات قرار دارند و علاوه بر سلول های جذب نور خورشید و ساختار زیست محیطی خود با طراحی زیبا و جالب مورد توجه قرار گرفته.

ابر برج PNC
این برج عظیم در آمریکا و در پیستبورگ قرار دارد و در سال 2011 شروع به ساخت شده با ارتفاع 172 متر که البته هنوز مراحل ساخت آن به پایان نرسیده.

برج های دوقلوی ریوریا
این برج های عظیم در چین قرار دارند و ارتفاع آنها 216 متر است. و یکی از مشهورترین برج های چین هستند که در جهان شهرت پیدا کردند.

مرکز تجارت جهانی بحرین
این برج ها را می توان از اولین های خاورمیانه برای طراحی معماری نوین نام برد. این برج ها نیز در خاورمیانه از شهرت قابل توجهی برخوردار هستند.

برج پلای
این برج در سیدنی استرالیا واقع شده و 138 متر ارتفاع دارد و با نوع طراحی خاص خود و مطابق با استانداردهای محیط زیست و سالن انتظار شیشه ای بسیار جالب توجه است.

برج تعظیم
یکی دیگر از رکورددارهای لیست ما برج تعظیم است با ارتفاع 237 متری که در کانادا قرار دارد.

برج تور اول
جا دارد که به فرانسه هم سری بزنیم و برای نمونه ای از معماری این کشور برج تور اول با ارتفاع 231 متری را معرفی کنیم که در دهه 1970 میلادی ساخته شده است.

برج گاکوئن
ژاپن از دیرباز مهد خلق ایده های نوین و تازه بوده و طراحی خاص این برج هم از دیگر نشانه های این موضوع است. ارتفاع این برج 177 متر می باشد.

برج Torre Costanera

در آخر ما رکورد را با آمریکای لاتین می شکنیم و این برج عظیم را با 300 متر ارتفاع معرفی میکنیم.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید