ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

بالی بهشت گردشگری

چهارشنبه, 10 شهریور 1395 ساعت 16:04

بالی این بهشت گردشگری از مجموع الجزایر کشور اندونزی می باشد، بالی که جزیره خدایان نامیده می شود دو اقیانوس آرام و هند را به هم وصل کرده است. بالی جزء برترین مقاصد گردشگری در جهان به شمار می آیاد که سالانه میلیون ها مسافر از سراسر دنیا می پذیرد. بالی حدود سه میلون نفر جمعیت داشته که در سالهای اخیر نیز مهاجران زیادی از اروپا و استرالیا پذیرفته است، مساحت ای جزیره بالغ بر 5620 کیلومتر مربع است. برای سفر به این جزیره باید به جاکارتا پایتخت اندونزی سفر کنید و از آنجا با یک پرواز 1.5 به بالی بروید.
بالی دارای آب و هوای استوایی بوده که مانند سایر مناطق استوایی تغییرات آب و هوا در آن بسیار اندک است و در کل طول سال دمای آن بین 20 در جه در شب تا 33 درجه در روز تغییر میکند البته بین ماه های دسامبر تا پایان مارس هوا گرمتر بوده و رطوبت بیشتر است ولی از ماه ژوئن تا سپتامبر که زمستان بالی است بادهای سردی از سمت اقیانوس آرام شروع به وزش میکند که باعث میشود دمای هوا خنک تر باشد که طبیعتاً باید توریست پذیرتر باشد.
با این که کشور اندونزی بزرگترین کشور مسلمان است ولی دین مردم بالی هندو بوده البته نه به معنای دین مردم هند بر خلاف هندوان هند که دارای خدایان بسیاری می باشند و بت پرستی نیز بسیار رواج دارد در بالی فقط سه خدا مورد پرستش قرار میگیرند که در آسمانها به سر میبرند.
غذاهای اصلی بالی با وجود کشتزارهای زیاد برنج در این جزیره غذای اصلی مردم برنج و غذاهای دریایی است البته با ادویه جات تند و کاری، در این جزیره هم می توانید از غذاهای محلی میل کنید و هم از رستوران ها و فست فود های بین المللی استفاده کنید.
طبیعت بکر وسبز در بالی ،شالیزارهای پلکانی برنج ، رودها و آبشارها. اما گنجینه ویژه جزیره بالی سنت‌ها و رسوم این جزیره است که در قبال فستیوالهای گوناگونی پذیرای گردشگران می باشد. هر فصل از سال که باشد خورشید هر روز حوالی 6 بامداد در جزیره بالی طلوع میکند.
اگر می خواهید به این بهشت گردشگری سفر کنید و تمامی زیبایی های آن را از نزدیک ببینید به صفحه تورهای بالی در توریاب نگاهی بیاندازید تا انتخابی مطمئن تر داشته باشید.

برای دیدن تصاویر هتل در سایز بزرگ روی عکسها کلیک کنید

برای ارسال نظر وارد سایت شوید