ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

بازار چینی ها در دبی

یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396 ساعت 19:11

بازار چینی ها در دبی : در تور دبی یکی از موضوعاتی که بسیار مورد توجه گردشگران قرار میگیرد بازار ها و مراکز تجاری در شهر دبی است یکی از جاذبه های گردشگری در تور دبی بازار چینی ها است که در ادامه به بررسی این بازار و جذابیت های آن خواهیم  پرداخت . با تور یاب همراه باشید .

دیدنی های بازار چینی های دبی

بازار چینی ها یا Dragon Mart بزرگترین مرکز خرید برای محصولات چینی در دبی می باشد این مرکز خرید فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرد و در حال حاضر به هفت قسمت تقسیم شده که مجموعا شامل 390 مغازه برای ارائه لوازم و محصولات چینی است.بخش های مهم بازار چینی ها بخش اداری و بازرگانی, خدماتی , نمایشگاه ها , مراکز خرید و رستورانها می باشد. از مزین این مرکز خرید این می باشد که به دلیل وجود دفاتر پستی شما به راحتی می توانید محصولات خریداری شده را در کمترین زمان و بدون جابه جایی زیاد , خرید های خود را پست کنید.

بازار چینی ها در دبی

این مرکز خرید شعبه دیگری نیز دارد که در این شعبه بیشتر خرید و فروش به صورت خرده فروشی است شعبه 2 این مرکز خرید در سال 2016 افتتاح شده است که در حال حاضر به یکی از محبوب ترین مقصدهای خرید خانواده ها تبدیل شده است و حتی به جز خرید نیز می توانند از موادغذایی خوشمزه و سرگرمی های این مرکز لذت ببرند.

موقعیت مرکز خرید چینی ها در خارج از شهر دبی و در جاده دبی به عمان قرار گرفته است علاوه بر موقعیت و محصولات این مرکز خرید معماری این بازار نیز بسیار خاص و جذاب می باشد دراگون به معنای اژدها می باشد به همین خاطر روبه روی مرکز خرید و درست جلوی آن منظره و تندیسی از اژدها که به دور کره ای پیچیده است وجود دارد داخل مرکز خرید نیز به سبک بازار چینی هاست. در واقع اژدها نماد و سمبل چینی هاست و این مجسمه می خواهد این را القا کند که دنیا یا حداقل محصولات دنیا در دست و سیطره چینی هاست.

این منطقه برای دسترسی بیشتر کشورهای شرق میانه به کالاهای چینی تاسیس شده است تا کالاهای با کیفیت چینی به راحتی در دسترس شرکت های دیگر قرار گرفته و محدودیت برای عرضه محصولات چینی در منطقه شرق میانه از بین برود و یا حتی­ الامکان کمتر شود.

بازار چینی ها در دبی


دسترسی آسان به مرکز خرید چینی ها


همانطور که قبلا اشاره شد این مرکز خرید دور از مرکز شهر و در واقع در خارج از شهر قرار گرفته است شما برای رفتن به این مرکز یا باید از مترو استفاده کنید یا تاکسی و یا اتوبوس . تاکسی با وجود راحتی برای شما به صرفه نخواهد بود و پول زیادی باید بابت ان پرداخت کنید اما می توانید از مترو استفاده کنید به این صورت که سوار خط قرمز مترو به طرف فرودگاه شوید و در آخرین ایستگاه یعنی ایستگاه الراشدیه پیاده شوید. از اتوبوس نیز می توانید بهره ببرید از بازار طلا دیاره سوار خطوط 23 و 53 شده و نزدیک مرکز خرید پیاده شوید.
اگر به دنبال تور لحظه آخری هستید می توانید از صفحه نخست توریاب جدیدترین تور های لحظه آخری رو دنبال کنید . توریاب مرجع آخرین تور های گردشگری در ایران و جهان می باشد .

برای ارسال نظر وارد سایت شوید